Meny Stäng

Kontakt

Håkan Magnusson

Produktionschef rörtillverkning
Offerter och förfrågningar rör

0150-36 38 19
hakan@blomberg-stensson.se

Fredrik Svensson

Produktionschef svets
Svetsansvarig IWE

0150-36 38 15
fredrik@blomberg-stensson.se

Susanne Östman

Orderhantering

0150-36 38 20
susanne@blomberg-stensson.se

Johan Svensson

Produktionschef bearbetning
Offerter och förfrågningar generella

0150-36 38 21
johan.s@blomberg-stensson.se

Jarmo Aldelöv

Produktionstekniker, bearbetning

0150-36 38 22
jarmo@blomberg-stensson.se

Magnus Öberg

Planerare ordermottagare rör

0150-36 38 03
magnus@blomberg-stensson.se

Erika Scheer

Produktionschef plåt och måleri

0150-36 38 11
erika@blomberg-stensson.se

Johan Andersson

Produktionstekniker plåt och svets

0150-36 38 10
johan@blomberg-stensson.se

Mathias Gillerstrand

Kvalitet och Miljöchef

0150-36 38 14
mathias@blomberg-stensson.se

Mikael Lennman

Transport och skeppning

0150-36 38 12
mikael@blomberg-stensson.se

Patric Berg

Transport och Skeppning

0701-66 38 16
mikael@blomberg-stensson.se

Bengt Karlsson

Beredningar

0701-66 38 08
bengt@blomberg-stensson.se

Post-besöks- och leveransadress

Vingåkersvägen 73, 641 39 Katrineholm

E-post: forfragningar@blomberg-stensson.se

Telefon:  Se ovan